edukiak
edukiak

Atzo atzokoakAtzo atzokoak

Atzo atzokoak 2009

 

Somatenak:

  • 1 Faustino Roteta (Antzieta)
  • 2 Lucas Otegi (Areta)
  • 3 Rufino Iruretagoiena (Etxabe)
  • 4 Juan Jose Zubiaurre (Arritza)
  • 5 Antonio Elola (Kukutegi)
  • 6 Bernardo Aranzabe (Albiztegi)
  • 7 Gaspar (Leteberriko morroia)
  • 8 Migel Gabirondo (Katalandegi)

 

 

Alkiza - Asteasu errepidearen inaugurazioa:

  • 1 Jose Mari Agirreurreta (Garmendi-azpi)
  • 2 Gregorio Goenaga (Garmendi)
  • 3 Rufino Iruretagoiena (Etxabe)
  • 4 Jose Otegi (Areta)
  • 5 Antonio Roteta (Azaldegi Etxeberri)
  • 6 Don Ignacio Otegi (apaiza)
  • 7 .....
  • 8 Juan Bautista Zabala (Apaiztegi)
  • 9 Juan Bautista Altuna (Etxesagasti)
  • 10 Don Antonio Lizarraga

 

 

Berandoaingo Inazio Iguaran Frantziskotarraren meza berria, 1938an:

  • 1 Garaikoetxeko Juanito Urruzola
  • 2 Garaikoetxeko Manuel Urruzola
  • 3 Gabillaneko Pantxika Iguaran
  • 4 Gabillaneko Antonio
  • 5 Bentzalagako Juliana Urruzola
  • 6 Bentzalagako Josepa Agustina Ugartemendia
  • 7 Eulako Antonia Elustondo
  • 8 .....
  • 9 Berandoaingo Balentina Urruzola
  • 10 Bengoetxeko Bernardina Iguaran
  • 11 Berandoaingo Isidro Iguaran
  • 12 Eulako Santi Iguaran?
  • 13 Garaikoetxeko Dorotea Iguaran
  • 14 Iparragirreko Karmen Beobide
  • 15 Berandoaingo Maria Beobide ama
  • 16 Inazio Iguaran frantziskotarra, meza berriaren emailea
  • 17 Berandoaingo Ramon Iguaran aita frantsesa
  • 18 D. Ramon erretorea
  • 19 Iparragirreko Benita Iguaran
  • 20 Berandoaingo Kontxa Iguaran
  • 21 Berandoaingo Dolores Iguaran
  • 22 Iparragirreko Juanita Beobide
  • 23 Iparragirreko Luis Beobide
  • 24 Eulako Santi Iguaran?
  • 25 D. Angel Garmendia apaiza
  • 26 .....
  • 27 Bengoetxeko Tiburtzio Iraola
  • 28 Berandoaingo Paulo Iguaran
  • 29 Arritzagako Jesus Mari Aranzabe frantziskotarra

 

 

Alberdi-Larrarte Altzorbeko sendia:

  • 1 Inazio
  • 2 Antonio Alberdi
  • 3 Dionisio
  • 4 Paulo
  • 5 Brigida
  • 6 Joxepa Juana Larrarte
  • 7 Felix
  • 8 Anastasio

 

 

Alkizar batzuen gogo-jardunak:

  • 1 Mateo Aranburu (Urruzola)
  • 2 Pedro Aranzabe (Urruzola berri)
  • 3 Tiburzio Iraola (Bengoetxea)
  • 4 Pablo Iraola (Apaiztegi)
  • 5 Gregorio Goenaga (Garmendi)
  • 6 Juan Cruz Urruzola (Garaikoetxe)
  • 7 Jose Otegi (Areta)
  • 8 Antonio Roteta (Azaldegi-Etxeberri)
  • 9 Pantaleon Iruretagoiena (Leteberri)
  • 10 Jose Angel Goenaga (Ikili)
  • 11 Ignacio Maria Ugartemendia (Bentzala)
  • 12 Francisco Uzkudun
  • 13 Francisco Uzkudunen anaia
  • 14 Pantaleon Iruretagoienaren anaia (Leteberri)

 

 

Katalandegiko sendia:

  • 1 Aurea Saizar
  • 2 Josefina Gabirondo
  • 3 Dorotea Aranzabe
  • 4 Migel Gabirondo
  • 5 Maria Jesus Gabirondo
  • 6 Sagrario Gabirondo
  • 7 Inaxi (Anoetako Zentralekoa)
  • 8 Jose Gabirondo
  • 9 Angeles Gabirondo
  • 10 Jesus Gabirondo
  • 11 Santi Gabirondo
  • 12 .....
  • 13 Juan Bautista Gabirondo
  • 14 Josepa Anttoni Tolosa
  • 15 Pedro Gabirondo
  • 16 Raimundo Gabirondo
  • 17 Maria Gabirondo
  • 18 Luisa Gabirondo

 

 

Bengoa-Legarra Zumitzetako sendia:

  • 1 Markos semea
  • 2 Emeteri alaba
  • 3 Luziano Bengoa aita
  • 4 Teodora Legarra ama
  • 5 Joxe Mari semea
  • 6 Demetrio semea
  • 7 Julian semea
  • 8 Maritxu alaba
  • 9 Asun alaba
  • 10 Begoña alaba

 

 

Otegi-Sarasola Arpideko sendia:

  • 1 Jose Miguel
  • 2 Eleuteria
  • 3 Patxi
  • 4 Antonio
  • 5 Marcelino
  • 6 Felipe
  • 7 Maritxu
  • 8 Mariano
  • 9 Rufina
  • 10 Seberiana (ama)
  • 11 Kontxita
  • 12 Pedro (aita)
  • 13 Felix
  • 14 Urbana


Azalera itzuli
irteerak

xhtml | CSS - iametza interaktiboak garatuta

2010 Alkizako Oilategitik Alkiza (Gipuzkoa)

Eusko Jaurlaritza Gipuzkoako Diputazioa Alkizako Udala